Öğrenme RehberiEda Bozköylü
KategoriKurumsal Öğrenme

Öğrenmek kitlesel hale dönüştüğünde en etkili değişimi yaratır. Kurumunuz için tasarladığım programların özü, bir kurum olarak öğrenme becerinizi geliştirmeyi hedefliyor. Bunun ana yolu iletişimin güçlü olduğu, çalışanların işlerini geliştirmek için istek duydukları bir çalışma iklimi oluşturmaktan geçiyor.

Tasarladığım programlar ortak bir gelişim hedefine odaklanmış takımlar yaratmaya, güveni somutlaştırmaya ve bir takım olarak performansı arttırmaya odaklanıyor. Temel çalışma alanlarım takım olma, güven, iletişim, süreç geliştirme, verimliliği arttırma, müşteri ilişkilerini geliştirme gibi  perspektif değişimi gerektiren konulara odaklanıyor.

Detaylar sizinle yaptığımız görüşmeler ve ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor. Yaratacağımız somut değişimleri netleştiriyoruz. Böylece bu değişimleri hedef alan öğrenme süreçleri tasarlıyorum.

Temel sorumuz daima şu: çalışanlarınız ya da takımlarınız neyi farklı yapsalardı bu sorunun üstesinden gelirdiniz? Ya da daha yüksek bir performansa ulaşabilirdiniz?

Bu büyük bir serüven. Birlikte ilerlemeye hazır mısınız?