eda@edabozkoylu.com

ÖĞRENME PROGRAMLARI

Eğitmenler için Öğrenme Programları

Eğitmenler, öğretmenler, danışmanlar ve koçlar için tasarladığım bu programlarla beyin dostu öğrenme programı tasarımına, kullanabileceğimiz aktivitelere ve geliştirebileceğimiz becerilerimize odaklanıyorum. Amacım tasarladığı programlarla daha fazla kişiye ilham verme hedefinde olan ve birbirinin gelişimine katkıda bulunmak için hevesli, ileri görüşlü rehber-eğitmenlerle bu öğrenme serüvenini zenginleştirmek. Devamı için tıklayın.

Çocuklar ve Ebeveynler için Öğreme Programları

Beynimizin en aktif şekilde ve en hızlı öğrendiği dönem çocukluk dönemi. Kim olduğumuz, kim olacağımız, geleceğimizi nasıl şekillendireceğimiz, hangi becerileri nasıl geliştireceğimiz en güçlü şekilde bu dönemde oluşuyor. Bu başlık altında tasarladığım programlar çocuklarda öğrenme bakış açısını geliştirmeyi hedeflerken ebeveynler için de ilham verme sürecini tetikliyor. Devamı için tıklayın.

Bireysel Gelişim Programları

Büyük değişimlerin bireylerin kendilerinde yaratttığı küçük fark edişlerin üzerine kurulduğuna inanıyorum. Bu nedenle bireysel gelişim programlarını çok önemsiyorum. Devamı için tıklayın.

Kurumsal Gelişim Programları

Öğrenmek kitlesel hale dönüştüğünde en etkili değişimi yaratır. Kurumunuz için tasarladığım programların özü, bir kurum olarak öğrenme becerinizi geliştirmeyi hedefliyor. Bunun ana yolu iletişimin güçlü olduğu, çalışanların işlerini geliştirmek için istek duydukları bir çalışma iklimi oluşturmaktan geçiyor. Devamı için tıklayın.

Öğrenme Tasarımı

Bu başlık, sizinle yapacağımız işbirliğine odaklanıyor. İster bir kurum olun, ister bir danışmanlık firması geliştirmek istediğiniz konu için öğrenme programı tasarımını birlikte yapabiliriz. Devamı için tıklayın.