eda@edabozkoylu.com

Ne Dediler?

“Bir eğitmenin en kıymetli özelliklerinden biri eğitim verdiği konu ne olursa olsun kişileri konuya bağlayabilme ve konunun içine çekebilmektir. Eda Hanım bu konuda gerçekten istisnai bir yeteneğe sahip. Enerjisi ve motivasyonunu her an yüksek tutabilen ender kişilerden. Konu bütünlüğü ve konunun dağılmaması konusundaki kıvrak manevraları her zaman ilgimi çekmiş ve bana ilham vermiştir. Farklı kaynaklardan gelen ve birbirine oldukça ilgisiz görünen verileri birbiri ile ilintilendirmek ve hatta birbiri için zengin bir kaynağa dönüştürebilmek konusundaki yetisi de en taktir ettiğim özelliklerindendir. Birlikte çalışmak ve başkalarıyla tanıştırmaktan büyük haz aldığım biridir. İyi ki tanışmışız diyorum:)”

Zeynep Bahar Çelik, CIP Program Müdürü / Sabancı Üniversitesi

“Eda creates engaging learning activities and provides exercises and activities that enhance the learning process. Eda impressed me with her commitment to interactive and lifelong learning. She is also charismatic, creative, talented and focused in her pursuits.”

Ayşe Özel, Learning Unit Manager / T. İŞ BANKASI A.Ş.

“Bir eğitmenden en temelde beklenen canlı tempo sergilemek ise muhteşem enerjisi ile Eda her zaman katılımcıyı motive eder. Sürekli araştıran ve eğitime yenilik getiren vizyoner yaklaşımı sayesinde, birlikte geçirilen her bir paylaşım sonrası cebiniz ve aklınız fikirlerle dolu dönersiniz.”

Nihan Laçin Gökçe, Eğitim ve Gelişim Müdürü / Acıbadem Sağlık Grubu

“Eda Hanım’ın eğitimlerinden ilham almamak mümkün değil. Her eğitiminde, pozitif enerjisi ve yüzünden eksik olmayan gülümsemesiyle keyifli öğrenme yolculuklarına çıktım ve yaratıcı bir sürü güzel uygulamayı deneyimleme fırsatı buldum. Öğrendiklerimi kendi eğitimlerime adapte ettiğimde, sonuç hep çok olumlu oldu. İyi ki tanıdım sizi. Teşekkürler.”

Zuhal Zeybekoğlu, Öğrenme ve Öğretme Birimi Müdürü / Koç Üniversitesi

“UHU ve Altın Oran’da aldığımız bilgilere göre uyarladığımız eğitimimiz muhteşem gidiyor. Kimsenin yerinde oturmadığı bir eğitim planı yaptık, inanılmaz interaktif. Bir kez daha teşekkürler!”

Can Kocadağ, Training Specialist / Adidas

“Eda ile kendisinin sunduğu bir gelişim atölyesinde tanışma ve kendisinin katılımcısı olma fırsatı yakaladım. Eğitim tasarımı, eğitim araçlarının kullanılması, interaktif ve meydan okuyan eğitim süreçleri geliştirme ve sunma konularında çok başarılı olduğunu belirtmek isterim. Eğitim – gelişim alanında çalışan bir profesyonelseniz; bu alanda yeni fikirlere ve yeni trendlere açık iseniz; Eda’nın alanında gerçekleştirdiği çalışmaları yakından takip etmenizi ve sunduğu atölyeleri deneyimlemenizi öneririm…”

Halil Bedir, Kurucu / OHBE Danışmanlık Eğitim ve İK Çözümleri

“Eda was one of the most dedicated professionals through her work at experience oriented learning. I found her as a person with deep knowledge of modern solutions especially understating methodology of human learning systematic. She did an exceptional job on the PMI’s recent project. In a very short time she created and used very innovative training for team building. Her ideas, skills, creativity and understanding of dependencies made the our training day full of idea generation and inspirations. Insightful, hardworking, brilliant and responsible business partner. You could call to get professional feedback about her sessions.”

Engin ÖZÖREN, Training Manager / Pfizer

“Eda has built e very strong capability in designing and organizing creative learning workshops and training programmes. Her activities are of high interest and offer training professionals to grow their skills and network at a very wide scale. I had the pleasure to attend some of them and had been impressed by Eda’s teaching skills and out-of-the-box thinking. She particularly has a growth mindset with a real interest to the variety of topics ranging from healthy-living to dancing, technology, and arts etc. Please be careful when interacting with her as her enthusiasm is contagious :)”

Burcu Yularcı, Founder / Kinesia Training & Coaching

“Öğrenmede UHU ve Öğrenmede Altın Oran Workshopları’nın ardından tam günlük bir eğitim verdim. Sizin eğitiminizde öğrendiğim aktiviteleri uyguladıkça katılımcıların rahatlığı ve kaynaşması arttı. Herkesin paylaşımlarının çok daha samimi olduğunu gözlemledim. Eğitim gününün sonunda katılımcıların konuyu çok net bir şekilde kavradıklarını ve unutamayacakları bir eğitim aldıklarını söyleyebilirim. Aslında bunu onlar söylediler 🙂 Öğrenme ve paylaşma sürecime verdiğiniz katkı için teşekkür ederim.”

Yasemin Serhatlı, Head of Strategy&Process Development / Eroğlu Holding İnternational

“Eda, benim için yaratıcı ve uygulanabilir eğitimlerin doğru adresi demek. Özellikle eğitimci kimliğinin temellerini oluşturan araştırmacı ve yaratıcı tarafı bana ilham veren yönü olmuştur. Onun tasarladığı her öğrenme ortamı benim için hayatımın bütününe taşıdığım bir çok öğrenme anlamına geliyor. Özellikle öğrenme tasarımı konusunda sunduğu Öğrenmede UHU ve Altın Oran programları benim için son zamanlarda katıldığım en iyi programlardan. Öğrenme ve öğretme aşkıyla oluşturduğu “Bilge Eğitimci” kimliği bana hep güvende olduğumu hissettiriyor. Teşekkürler Eda.”

Elif Yeniçeri, Eğitim ve Geliştirme Yöneticisi / Toksöz Grup

“UHU muhteşem bir eğitimdi. Çok eğlendim, çok keyif aldım ve çok şey öğrendim. Sayende eğitimlerim konusunda kendime yeni bir amaç edindim: “Verdiğim eğitimlerin içeriklerini tamamen senin uygulamalarınla yenilemek ve minimum slayt ile tasarlanmış eğitimler sunmak.” Bu hedef beni çok heyecanlandırıyor 🙂 Bu süreçte senden daha çok destek almaya niyet ediyorum.”

Tülay Celme, İnsan Kaynakları Müdürü / Acıbadem Mobil Sağlık