Scroll to top
en tr

Kurum içi eğitimleri yeniden tasarlıyoruz.

Teknik eğitimlerden; finans, hukuk gibi bilgi aktarımı odaklı eğitimlere; kurum kültürü, yönetici geliştirme, değişim yönetimi gibi soft skill eğitimlerden; iletişim, takım çalışması, yaratıcılık gibi yetkinlik eğitimlerine kadar farklı alanlardaki kurumsal eğitim içeriklerinizi Beyin Uyumlu Öğrenme® ile yeniden tasarlıyor ve iç eğitmenlerinizin sunabileceği bir “öğrenme deneyimi” haline getiriyoruz.

Eğitmenlerin rehberlik becerilerini geliştiren programlar sunuyoruz.

Beyin Uyumlu Öğrenme® eğitmenleri, davranış değişimini odak alan bir yaklaşımla desteklemektir.

Bu süreçte; 

    •     Eğitmen rolü, bilgiyi aktaran kişiden, bilginin deneyimlenmesine ve hayata transferine alan tutan kişiye yani Öğrenme Rehberi’ne dönüşür
    •     Eğitim tasarımı, davranış değişimi tasarımı olarak yeniden düzenlenir.

Beyin Uyumlu Öğrenme®’nin kurum içinde ya da bireysel çalışan tüm eğitmenler, danışmanlar, İK profesyonelleri, akademisyenler, öğretmenler ve koçlar için Öğrenme Rehberliği konusunda programlar sunarz. Bu programlar ve detaylarına Programlar-Eğitmen Gelişimi bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kurum çalışanları için öğrenme programları uyguluyoruz.

Beyin Uyumlu Öğrenme® kurum ile çalışanları arasındaki bağın güçlenmesine, ortak perspektifin birlikte yakalanmasına ve çalışanların iş yerinde olduğu kadar hayatlarının diğer alanlarındaki gelişime de katkı sağlayan öğrenme programları sunar. Bu programlar kurumun ihtiyacına göre belirlenen konularda 1 veya 2 günlük sürelerde gerçekleştirilebileceği gibi birkaç aya yayılan modüller halinde de tasarlanabilir. Sıklıkla talep edilen yetkinlik-gelişim başlıklarını Programlar-Kurumsal Gelişim başlığı altında bulabilirsiniz.

Kuruma Özel Programlar

Aynı zamanda takımların ve birimlerin ihtiyaç duydukları konuya özgü bir ya da iki saatlik konuşmalarla ya da workshop tasarmı ve fasilitasyonuyla sizi destekler. Departman içi değişimler, grup çalışmaları, performans değerlendirme, hedef belirleme gibi konularda düzenlediğiniz çalıştaylarda ekipleri hem kaynaştıran hem de sürece herkesin katkısını sağlayan bir fasilitasyon yaklaşım sunar. Davranış değişimi odaklı yöntemlerle oluşturulan bu programlar, katılımcıların ve takımın kendi gelişimini takip edebilecekleri haritalar ve grafiklerle iş hayatına transfer edilir.

Metalog Eğitim Araçları’nın kullanımında danışmanlık.

Eda, Türkiye’nin tek sertifikalı Deneyim Odaklı Öğrenme Eğitmeni (EOL-Trainer) olarak öğrenme araçları konusundaki uzmanlığıyla da sizi destekliyor. Araçları “oyun” olmaktan çıkarıp gerçek bir öğrenme deneyimi haline dönüştürmeniz ve aynı aracı pek çok farklı eğitim içeriğine etkili şekilde adapte edebilmeniz için size koçluk ve danışmanlık yapıyor.